Главная » 2018 » Декабрь » 6 » Оголошення: Буде введено в експлуатацію нові ліфти у житлових будинках
13:16
Оголошення: Буде введено в експлуатацію нові ліфти у житлових будинках

         У зв’язку із введенням в експлуатацію ліфтів у житлових будинках, де жоден ліфт не працював, відповідно до вимог «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів  з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Мінрегіонрозвитку України від 30.07.2012 № 390 (зі змінами) КП «Комсервіс» повідомляє про   збільшення  переліку послуг внаслідок вводу в експлуатацію ліфтів у дев’ятиповерхових житлових   будинках та зміну тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у житлових дев’ятиповерхових будинках у зв’язку із додавання до нього  витрат на утримання ліфтів  з урахуванням вимог постанови КМУ № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».  

              У разі простою ліфта ( у т.ч. до моменту запуску ліфта) та мешканцям перших поверхів плата за утримання ліфта не нараховується .

             Зауваження  і пропозиції  приймаються за адресою: м. Дружківка вул. Козацька,73 протягом семи календарних днів  з дня повідомлення споживачів.

                                                                                                                    Адміністрація  КП «Комсервіс»

Обґрунтування причин зміни тарифу - ліфти  Обґрунтування причин зміни тарифу- ліфти

 

  Зміни до скоригованого тарифу - ліфти 

Просмотров: 487 | Добавил: ozone_stratosphere | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar