Главная » 2019 » Октябрь » 18 » Інформація про необхідність укладення з управителем договору
09:36
Інформація про необхідність укладення з управителем договору

До уваги співвласників багатоквартирного будинку!

Інформація про необхідність укладення з управителем договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Інформуємо співвласників багатоквартирних будинків, що з введенням у дію 10.06.2018 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VІІІ (далі – Закон) норми попереднього Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 № 1875-IV, що регулюють надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, управління будинком, спорудою або групою будинків, ремонту приміщень, будинків, споруд втратили чинність.

Ознайомитись із договором >>>

 

Як мешканцям забезпечити експлуатацію свого багатоквартирного будинку, утримання і використання спільного майна?
Для цього законодавством передбачено 3 форми управління багатоквартирним будинком.

– управління багатоквартирним будинком співвласниками;
– управління багатоквартирним будинком управителем;
– управління багатоквартирним будинком об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку.

На даний час чинне законодавство визначає житлову послугу, як послугу з управління багатоквартирним будинком (п. 1 ч. 1 ст. 5 Закону). Надання житлових послуг здійснюється на договірних засадах (ст. 12 Закону). Управління багатоквартирним будинком управителем здійснюється на підставі договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, основні умови якого повинні відповідати умовам типового договору, затвердженого Кабінетом Міністрів України (ст. 11 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»).

Основні умови договору ( ст.11 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»):

1) перелік послуг;

2) вимоги до якості послуг;

3) права і обов’язки сторін;

4) відповідальність сторін за порушення договору;

5) ціна послуг;

6) порядок оплати послуг;

7) порядок і умови внесення змін до договору;

8) строк дії договору, порядок і умови продовження дії та розірвання договору.

Відповідно до умов типового договору передбачено:

Послуга з управління включає:

утримання спільного майна багатоквартирного будинку, зокрема прибирання прибудинкової території, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем (крім обслуговування внутрішньобудинкових систем, що використовуються для надання відповідної комунальної послуги у разі укладення індивідуальних договорів про надання такої послуги, за умовами яких обслуговування таких систем здійснюється виконавцем), обслуговування димових та вентиляційних каналів, утримання ліфтів, тощо;

купівлю електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку;

поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку.

 

Ціна послуги з управління розраховується на місяць за 1 кв. метр загальної площі житлового або нежитлового приміщення у будинку та включає:

-витрати на утримання будинку та прибудинкової території і поточний ремонт спільного майна будинку в на місяць за 1 кв. метр загальної площі квартири відповідно до кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території, що міститься у додатку до договору;

-плата управителю на місяць за 1 кв. метр загальної площі квартири.

 

Внесення змін до умов цього договору здійснюється шляхом укладення сторонами додаткової угоди.

 

Якщо протягом строку дії цього договору співвласники приймають рішення про зміну форми управління будинком або про обрання іншого управителя, цей договір достроково припиняється через два місяці з дати отримання управителем повідомлення від співвласників (уповноваженої ними особи) про таке рішення.

Вказаний проект договору направлений на забезпечення утримання багатоквартирного будинку; надання житлових послуг співвласникам та іншим індивідуальним споживачам, мешканцям, які не є співвласниками будинку, але за згодою власника користуються об’єктом нерухомого майна, отримують житлово-комунальну послугу для власних потреб і оплачують її вартість (п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону).

Порушуючи тему укладення договорів з управителями, вкотре звертаємо увагу співвласників, які прийняли рішення щодо передачі функцій з управління будинку управителю, на необхідності згідно з вимогами законодавства не лише обрати управителя, а й затвердити умови договору з ним (п.п. 2, 3 ч. 2 ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»). У зв’язку з цим пропонуємо співвласникам, які обрали управителя без затвердження умов відповідних договорів, провести чергові збори співвласників з метою вирішення цих питань.

При укладенні договорів з управителем співвласники можуть використовувати положення запропонованого проекту договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Довідкові відомості/контакти управителя:

Телефони:

Диспетчер (0267) 5-35-33, 0663723787

Аварійна служба (06267) 5-35-33 (у робочі дні з 7:00 до 16:00),

(06267) 3-08-74; 0958516965 (у вихідні дні –цілодобово, у робочі з 16:00 до 7:00)

Диспетчер (ліфти) (06267) 4-26-62; (06267) 3-08-74- (цілодобово, без вихідних)

Абонвідділ: 0957660188 ( з 7:00 до 16:00)

Керівник (06267) 5-34-54

Сайт: komservice.at.ua

Повний текст договору читайте на даному сайті, або звертайтеся за довідкою в КП «Комсервіс».

Особистий прийом громадян здійснюється за адресою: м. Дружківка вул. Козацька ,73.

Графік прийому керівників КП «Комсервіс»:

Посада

День прийому

Часи прийому

Директор

кожний вівторок тижня

з 9:00 до 11:00

Головний інженер

кожна середа тижня

з 9:00 до 11:00

Заступник директора

кожний четвер тижня

з 9:00 до 11:00

 

КП «Комсервіс» запрошує співвласників житлових будинків, уповноважених відповідно до протоколів загальних зборів мешканців багатоквартирних будинків, на укладання договорів з управителем для отримання, розгляду та підписання примірників договору на управління багатоквартирним будинком. Отримати договір можна за адресою: вул. Козацька ,73 у робочі дні з 07.00 до 16:00, перерва з 11:00 до 12.00

З 01.04.2020 року КП «Комсервіс» буде обслуговувати будинки, мешканці яких оберуть уповноважену особу для підписання договору на управління житловим будинком та з якими будуть погоджені умови договору та підписаний відповідний договір на управління багатоквартирним будинком.

 

Просмотров: 138 | Добавил: ozone_stratosphere | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar